anindabilet.com.tr nedir?

Section Turizm bireysel müşterilere yönelik olarak e-ticaret portalı anindabilet.com.tr üzerinden her türlü seyahat ürününün satışını yapmanın yanı sıra gezginler ve tatilciler için bütün dünyadaki şehir ve ülkeler hakkında da pratik bilgiler sunar.
www.anindabilet.com.tr
www.anindabilet.com.tr

Uçak Bileti Satışı

En ucuz uçak bileti satışı konusunda hızlı, güvenli ve rahat bir ortam sağlamaktadır. Ucuz uçak bileti için ücretsiz online rezervasyon yapılabilen sistemde, uçak bileti kredi kartı ile tek çekim ve taksitli veya havale ile peşin ödeme yaparak alınabilmektedir.

Tatil Turları

anindabilet.com.tr içinde yurtiçi ve yurtdışı tatil turları, çok çeşitli kriterlere göre aranıp listelenebilirken, tam olarak istenilen tatil turları ile ilgili danışmanlarımızdan bilgi talep edilebilir.

Aktivite

Tüm bunların yanında seyahat edilen şehirlerde havaalanı transferleri ayarlamak, kabare, tiyatro veya günlük şehir turu gibi çok çeşitli etkinliklere bilet almak, söz konusu destinasyonlarda mevcut çok çeşitli tur için yer ayırtmak da anindabilet.com.tr üzerinden sunulan online hizmetler arasında yer almakta.

Şehir ve Ülke Rehberi ile Vize Rehberi

Öte yandan sitede dünya ülkeleri ile ilgili bilgiler de yer almakta. Ne yenir, ne içilir, nereleri görülmelidir gibi bilgilerin yanı sıra gümrük bilgileri, ne zaman gidilmeli, vize isteyip istemediği, ne tip vize belgeleri gerektiği de anindabilet.com.tr sayfalarında yer almakta. www.anindabilet.com.tr