biletnoktasi.com nedir?

Section Turizm bireysel müşterilere yönelik olarak e-ticaret portalı biletnoktasi.com üzerinden her türlü seyahat ürününün satışını yapmanın yanı sıra gezginler ve tatilciler için bütün dünyadaki şehir ve ülkeler hakkında da pratik bilgiler sunar.
www.biletnoktasi.com
www.biletnoktasi.com

Uçak Bileti Satışı

En ucuz uçak bileti satışı konusunda hızlı, güvenli ve rahat bir ortam sağlamaktadır. Ucuz uçak bileti için ücretsiz online rezervasyon yapılabilen sistemde, uçak bileti kredi kartı ile tek çekim ve taksitli veya havale ile peşin ödeme yaparak alınabilmektedir.

Otel Rezervasyonu

Online satış kanalında yer alan Expedia Otel Dağıtım ortaklığı, dünyanın her yerinde, anında otel rezervasyonu yapmaya olanak tanır. biletnoktasi.com üzerinde gerçekleşecek otel rezervasyonu işlemleri için çok çeşitli kriterlere göre seçim yapmak mümkündür.

Tatil Turları

biletnoktasi.com içinde yurtiçi ve yurtdışı tatil turları, çok çeşitli kriterlere göre aranıp listelenebilirken, tam olarak istenilen tatil turları ile ilgili danışmanlarımızdan bilgi talep edilebilir.

Online Seyahat Sigortası

Section Turizm'in online satış kanalı biletnoktasi.com'da sunulan bir diğer hizmet ise Seyahat Sigortası ürünleri teminidir. Dünyanın her noktasına seyahat edecek olan yolcular, seyahat sigortası işlemlerini online yaparak poliçelerini en hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilmektedirler.

Aktivite

Tüm bunların yanında seyahat edilen şehirlerde havaalanı transferleri ayarlamak, kabare, tiyatro veya günlük şehir turu gibi çok çeşitli etkinliklere bilet almak, söz konusu destinasyonlarda mevcut çok çeşitli tur için yer ayırtmak da biletnoktasi.com üzerinden sunulan online hizmetler arasında yer almakta.

Şehir ve Ülke Rehberi ile Vize Rehberi

Öte yandan sitede dünya ülkeleri ile ilgili bilgiler de yer almakta. Ne yenir, ne içilir, nereleri görülmelidir gibi bilgilerin yanı sıra gümrük bilgileri, ne zaman gidilmeli, vize isteyip istemediği, ne tip vize belgeleri gerektiği de biletnoktasi.com sayfalarında yer almakta.

Araç Kiralama

biletnoktasi.com şemsiyesi altında yer alan Araç Kiralama işlevi ile yüzlerce şehirde, istenilen niteliklerde onlarca marka araç kiralama işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde yapılabilmekte. www.biletnoktasi.com